Genel

Keçiören Nakliyat

Yazan teknoexe

 

Keçiören Nakliyat

Hemen hemen herkesin hayatında bir veya birden fazla meydana gelebilen taşınma, yürütmesi çok da kolay olmayan bir hadisedir. Firma olarak Ankara Keçiören evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz görev ağımıza girmektedir. Artık kamyona, işçiye ve ustaya ayrı ayrı vakit sarf etme zamanı geride kaldı. Bununla birlikte bir zamanlar lüks olarak tanımlanan Asansörlü Nakliyat günümüzde artık zaruret haline gelmekle birlikte maliyetler de gitgide düşmektedir. Doğru bir şekilde paketlendiği takdirde eşyalar kolay kolay kırılıp çizilmemektedir. Bu bakımdan eşyalarını paketlemeye vakit bulamayan müşterilerimizin talepleri halinde eşyalarını itina ile paketliyoruz.

Asansörlü Taşımacılıkta İddialıyız

Eğer yüksek katlardan taşınma söz konusu olduğu durumlarda asansör kurulumu yapıyoruz. Öte yandan dar koridorlara sahip apartmanlar varsa yine Asansörlü Nakliyat’ın avantajları ön plana çıkmaktadır. Asansörlerimizin bakımları vaktinde ve eksiksiz bir biçimde yapılmakta, araç filomuz da yeni araçlardan meydana gelmektedir. Taşıma ekibimiz, teknik ekibimiz ve şoförlerimiz işinin ehli personellerdir. Güler yüzlü bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlayan ekibimiz çözüm odaklı bir şekilde eşya taşımacılığı yapmakta ve pratik çözümler geliştirmektedir. Evden eve nakliyatın yanı sıra parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat ve benzeri taşımacılık hizmetleri yürütmekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz

Tayine tabi memurlardan işçilere, emeklilerden öğrencilere kadar toplumun her kesimine yönelik Keçiören Nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Ekspertiz hizmetini ücretsiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Buradan çıkacak rapor doğrultusunda nakliye aracının, ambalajların nasıl olması gerektiği soruları yanıtını bulmaktadır. Rapora uygun bir biçimde yapılan taşıma sürecinde pek bir sorun çıkmamaktadır. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve diğer eşyalar itinalı bir şekilde sarılmakta ve yine özenle taşıma aracına yüklemekteyiz. Çok hassas ve kırılgan malzemelerinizi yine uygun ambalaj malzemeleriyle paketleyerek kırılmamalarını sağlıyoruz. Size her zaman bir telefon uzaklıktayız.

Yazar Hakkında

teknoexe

Yorum Bırak

Ankara Nakliyat - Gülüş Estetiği - Bağcılar Evden Eve Nakliyat - Kırşehir Evden Eve Nakliyat - Yalova Evden Eve Nakliyat