Genel

Erken Boşalma

Yazan teknoexe

Erken Boşalma Sorunu

Erkeklerde sık bir şekilde ortaya çıkan durumlardan birisi de erken boşalma problemidir. Cinsel ilişkinin ilk aşamalarında meydana gelen bu sorun erkekte istemsiz bir şekilde görülür. Bazen ilişkinin hemen öncesinde dahi boşalma sorunu meydana gelmekte ve erkeklerin oldukça hayal kırıklığına uğradığı problemlerden biri haline gelmektedir. Erkeklerin bir kısmında bu sorun önemli bir hal alırken zaman zaman eşlerin ikisinden de bu alana şikayetler gelebilir.

Erken Boşalmanın Oluşumu

Aslında erken boşalma İzmir ilinde oldukça başarılı bir şekilde tedavi edilmekte olup kişilerin sıkıntılarının geride kalmasına neden olmaktadır. Cinsel ilişki sırasında henüz vajinaya girilmeden bazende girişten çok kısa bir süre sonra istemsiz bir şekilde boşalma görülebilir. Cinsel açıdan herhangi bir sorunu bulunmayan erkeklerde boşalma kontrol altına alınabilirken ilişkinin süresi gözden geçirilebilir. Ancak erken boşalma sorunu bulunan kişilerde ise, bu tarz bir durum söz konusu olmayacaktır. İstemsiz ve kontrolsüz bir şekilde ortaya çıkan bu durum erkeklerin %40 gibi büyük bir bölümünde görülmekte olup, mutlaka tedavi yolları aranmalıdır. Özellikle İzmir cinsel terapi yardımıyla erkeklerin uzun zamandan beri başının belası haline gelen cinsel problem sona ererken evliliklerinde kısa süre içinde kurtulması amaç edinilmiştir.

Erken Boşalmaya Neden Olan Durumlar

Temel olarak konu incelendiğinde ise erken boşalmaya zemin hazırlayan bazı durumların olduğunu net bir şekilde görebiliriz. Seyrek bir şekilde cinsel ilişkiye girmek veya uzunca bir süre cinsel hayata ara vermek bu durumun oluşmasına sebebiyet verebilir. Öte yandan stres ve tecrübesiz bir yapıya sahip olma erkeklerde erken boşalmanın önünü açabilmekte ve normalden daha hızlı bir şekilde boşalmaya neden olabilmektedir. Aynı zamanda korku, üzüntü, erken yaşlarda başlayan ilk cinsel deneyim, kadının isteksizlik hali gibi pek çok durum erken boşalmaya zemin hazırlayabilir.

Bu problemi çözmek ve artık geride bırakmanızı sağlamak amacıyla hizmet vermekte olan İzmir’deki kliğinimiz her daim yanınızda olacak bir isim konumundadır. Uzman İzmir cinsel terapist kadrosu ile birlikte sorunun planlanandan daha erken bir tarihlerde tamamen çözülebilmesi için sizleri mutlaka kliniğimize davet ediyoruz.Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

teknoexe

Yorum Bırak

Ankara Nakliyat - Gülüş Estetiği - Bağcılar Evden Eve Nakliyat - Kırşehir Evden Eve Nakliyat - Yalova Evden Eve Nakliyat- Ankara boyacı