Android IOS Uygulama

En İyi ve Kullanışlı Android Uygulamaları 2017

apps
Yazan teknoexe

Android Uygulamaları ; Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte mobil uygulamaların da önemi artmış ve birçok yazılımcı tarafından geliştirilen uygulamalar sayesinde telefon kullanımı deneyimi güzelleşmeye başlamıştır. Hem iOS işletim sistemine sahip iPhone’lar hem de Android işletim sistemine sahip telefonlar için kullanışlı telefon uygulamalarını telefonlarınıza yükleyerek birçok işlevsel özellikten faydalanabilirsiniz.

WeDo isimli uygulama, ücretsiz olarak her iki markette de kullanılma sunulan bir yapılacak listesi olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama, eş zamanlı olarak tüm cihâzlarınızı senkronize ederek sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Görsel uygulama arayüzü de ferah bir kullanımın deneyimlerini size yansıtıyor.

 

Şu an sadece Google Store’da Android işletim sistemli mobil cihâzlar için kullanıma sunulan Universal Copy ise, text formatındaki kimi yazıların kopyalanmasına izin vermeyen uygulamalarda bu işlemi yapmanızı kolaylaştırıyor. Uygulamayı yükledikten sonra size kopyalamak için gerekli yardım sağlanıyor.

     Spotify ise, her iki işletim sisteminde kullanılabilen profesyonel bir müzik dinleme rehberidir. Program dâhilinde ücretsiz ama reklamlı müzik dinleyebildiğiniz gibi, dilerseniz Premium üyelik satın alarak reklamları deaktif edebilirsiniz.

 

Prisma ismi verilen uygulama, fotoğraflarınıza farklı efektler vererek sanki eskiz çalışması yapıyormuş gibi zevk almanıza müsaade etmektedir. Her iki platformda olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Google’ın yıllar önce kullanıma sunduğu Translate uygulaması, her iki markette de yerini alarak yabancı dil ile aranızdaki soğuk buzları eritmeyi hedeflemektedir. Bu minvâlde, istediğiniz dil için çeviri işlemleri yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılıkla ilgilenen mobil telefon kullanıcılarının çok sevdiği Photoshop programı, Adobe Photoshop Express ismiyle mobil uygulama sahasında kendisine muhkem bir yer edindi. Uygulamada birçok farklı özellik bulunmakta ancak masaüstü uygulamasına nazaran minyatür bir Photoshop uygulaması olduğunu söylememiz gerekmektedir.

Fotoğrafçılıkla uğraşan kullanıcıların hoşlarına gidecek bir başka uygulama da Snapseed. Bu uygulama, birçok kategoriye ayrılmış fotoğraf uygulamalarını görsellerinizle katıştırılmasına müsaade edilmektedir. Doğa manzaralarını farklı etkiler ile profesyonel bir çekim deneyimine dönüştürebileceğiniz Snapseed, ücretsiz olarak marketlerde yer almaktadır.

Son olarak, bir güvenlik uygulaması olarak Avast Mobil Security & Antivirus uygulamasını belirtmek gerekiyor. Dünyanın en güvenli antivirüs yazılımlarından biri olarak Avast’ın bu mobil uygulaması, akıllı telefonlar için en çok tercih edilen güvenlik yazılımları arasında yer almaktadır.

Yazar Hakkında

teknoexe

Yorum Bırak

Ankara Nakliyat - Gülüş Estetiği - Bağcılar Evden Eve Nakliyat - Kırşehir Evden Eve Nakliyat - Yalova Evden Eve Nakliyat- Ankara boyacı